Hakkımızda

Cermak Kalıp, kurucusu Mehmet Topluoğlu’nun 25 yıllık tecrübesiyle, 2000 yılında İstanbul’da kalıp sektöründe hizmete başlamıştır. Firmamız müşteri memnuniyeti ve kalite prensiplerine bağlı olarak her türlü sac metal şekillendirme kalıpları, prograsif kalıplar, taş yünü üretiminde kullanılan platin bushing kalıpları, sac baskı ve montaj konusunda sektör içerisinde kendine sağlam ve güvenilir bir yer edinmiştir.

Firmamız bilgi, birikim ve tecrübeleriyle metal sektöründe ürün ve kalıp tasarımı, imalat ve ürün geliştirme hizmetleriyle sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet verdiğimiz sektörlerin başında otomotiv, beyaz eşya, inşaat ve sağlık sektörü gelmektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ölçü mastarları ve test makineleri imalatıyla da kalite kontrol alanında da sektörde önde gelen firmalar arasındadır.

En basit parçalardan en komplike prograsif kalıplara kadar üretim yapabilen firmamız, gelecekte de kendini geliştirerek müşterilerine en iyi hizmeti sunacaktır.